HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zpracování účetních dokladů, výkazů, předvahy, rozvahy.Daňová hlášení, silniční daň, DPH, souhrnná hlášení. Kontrola věcné správnosti účtování, kontrola účtů, sald, pohledávek, závazků. Měsíční a roční závěrky, daňová přiznání.
Další požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, rozvaha, schopnost jednání s lidmi a schopnost týmové práce. Vzdělání: SŠ nebo VŠ ekonomického směru, praxe velkou výhodou. Dobrá znalost MS Office (zejména Excel-tabulky,vzorce,funkce, Outlook). Znalost programu Helios výhodou.
Nabízíme práci v moderním potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě, možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji. Adekvátní finanční ohodnocení, měsíční odměny, roční odměny v návaznosti na výsledky firmy.
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, příspěvek na životní pojištění

První kontakt:
- osobně (Žďárského 188, Kožichovice - 6-13h)
- telefonicky 568 840 979, 725 771 550 PO-PÁ 6:00-14:00 hod.
- e-mailem: simona.prihodova@tipafrost.com