Stavební pracovník a řemeslník v průmyslu

Pracovní místo ( Stavební pracovník a řemeslník v průmyslu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: areál Lasselsberger, s.r.o. - U Keramičky 448, 334 42 Chlumčany
Požadujeme: praxi v oboru, zkušenost se stavebními pracemi, zkušenost v práci se dřevem (truhlářství), řidičské oprávnění B a VZV, spolehlivost, pečlivost
Náplň práce: údržba budov a mechanických zařízení, zakázková výroba výrobků ze dřeva, montážní a demontážní práce, demoliční práce, stavba lešení, úklidové práce.
Upozornění: práce vyžaduje fyzickou zdatnost, zručnost a toleranci vůči prašnému a špinavému prostředí.
Nabízíme: příspěvek na stravování v závodní jídelně
Kontakt: Sýkorová Helena, tel.: 378 022 407 (7-11 hod.), e-mail: sykorova@servisch.cz