Všeobecné sestry bez specializace

Pracovní místo ( Všeobecné sestry bez specializace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Pilchová Karla Mgr., tel.: 773 958 552, kdykoliv,
e-mail: vaspraktickylekarkolin@gmail.com.

Pro naši soukromou praxi všeobecného praktického lékaře hledáme spolehlivou zdravotní sestru či bratra. Jedná se o ambulantní provoz s možností plánování dopoledních a odpoledních směn bez práce v noci a o víkendech.

Požadujeme:
- odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
- proklientský přístup
- týmového ducha
- schopnost samostatně plnit svěřené úkoly.

Nejdůležitější je pro nás osobní kontakt, zájem o kvalitní moderní přístup ke zdravotnictví a k potřebám pacientů. Nabízíme nadstandardní platové podmínky, příjemný a profesionální kolektiv, zázemí rodinné společnosti, ochotu přizpůsobit se Vašim představám, možnost vlastní realizace, podporu dalšího vzdělávání, stálou pracovní dobu 30-40 hodin týdně. Je možná též práce na flexibilní, zkrácený úvazek dle Vaší potřeby.

Pro více informací, prosím, zasílejte své životopisy na adresu vaspraktickylekarkolin@gmail.com,
nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom se Vám mohli ozvat.
Těšíme se na Váš kontakt, s pozdravem Mgr. Karla Pilchová, +420773958552.

Zaměstnanecké výhody:
Nadstandardní platové ohodnocení, podpora dalšího vzdělávání, seberealizace, profesionální kolektiv, přizpůsobení se individuálním požadavkům.