SKLADNÍK/SKLADNICE, OPERÁTOR/OPERÁTORKA dokončovacích operací výroby bezvodých o

Pracovní místo ( SKLADNÍK/SKLADNICE, OPERÁTOR/OPERÁTORKA dokončovacích operací výroby bezvodých o ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hujíčková nebo paní Borsiczká, tel. 582 303 224, 582 303 226 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), email: personalni@ttce.toray.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod., víkendy volné. Pracoviště: Průmyslová 4, Prostějov.
Požadujeme: pozitivní vztah k technickému zařízení, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem.
Náplň práce: práce ve skladu - nakládka a vykládka zboží, manipulace s VZV, část pracovní doby výkon práce operátora dokončovacích operací výroby bezvodých ofsetových desek.
Nabízíme: 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 15,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí, pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.