Zdravotní laborantka / zdravotní laborant na oddělení klinických laboratoří

Pracovní místo ( Zdravotní laborantka / zdravotní laborant na oddělení klinických laboratoří ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vzdělání: SŠ,VOŠ,BC,VŠ

Oddělení klinických laboratoří nemocnice v Semilech provádí biochemická, imunochemická, hematologická a mikrobiologická vyšetření, je akreditované ČIA dle ČSN EN ISO 15189: 2013.

Požadavky:
-ukončené vzdělání dle §9 Zákona č.96/2007 Sb. (SZŠ, VOŠ, Bc.)
-specializace v oboru klinická biochemie nebo klinická mikrobiologie je výhodou a však není podmínkou
-zájem o práci v oboru a další vzdělávání
-spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost práce v kolektivu
-zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-pracovní pozice na pracovní úvazek 1,00 (tj. 40h/týden)
-stabilní platové podmínky, výše mzdy od 24.060 - 34.290,- Kč náborový příspěvek 100 000 Kč

Bližší informace:
vedoucí laborantka Vlasta Hloušková, tel. 481 661 304
e-mail: vlasta.hlouskova@nemjil.cz
Bc. Helena Hejduková, hlavní sestra, tel.: 481 661 410
email: helena.hejdukova@nemjil.cz

Tato pozice je podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

5 týdnů dovolené, , včetně dalších benefitů a odměn dle Kolektivní smlouvy (dotované závodní stravování, sick days, možnost dalšího vzdělávání, možnost čerpání příspěvku na sportovní, pobytové aktivity nebo nákup v nemocniční lékárně)

kontakt: e-mailem, telefonicky od 8:00 do 15 :00 hod., osobně MMN a.s. nemocnice Semily, personální oddělení pondělí - pátek od 8:00 do 12:00 hod.,