všeobecná sestra/ bratr

Pracovní místo ( všeobecná sestra/ bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

směnnost: 2 směny, nepřetržitý provoz.
Požadujeme: pozitivní vztah k seniorům - to je nejdůležitější předpoklad.
Náplň práce:
- zajišťování komplexní základní nebo specializované zdravotně-ošetřovatelské péče našim klientům
- píiprava a podávání léků, provádění odborných úkony´ů - převazy, odběry a vedení dokumentace
Nabízíme:
- možnost využít dětskou skupinu pro vaše děti přímo v našem domově
- 5 týdnů dovolené
- příplatky za práci přesčas a o víkendu ve výši 25 %
- náborový příspěvek 40.000 Kč
- příspěvek na dopravu
. možnost ubytování mezi směnami
- speciální odměny za směny nad pracovní plán
- finanční bonusy za odpracované roky
- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví (2 400 Kč/rok)
- dotované stravování - 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojů
. zvýhodněné tarify v rámci O2 Family
- slevovou kartu do lékáren Benu
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od pondělí do pátku od 8:88 - 15:00 hod.