Směnový elektrikář

Pracovní místo ( Směnový elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba vstřikolisů, robotů a robotických a automatizačních linek, jednoúčelových zařízení
" vedení záznamů o závadách a nedostatcích, jejich aktivní odstraňování
" podpora provozu a řešení vzniklých problémů
" účast na instalaci nových technologií
" odborná školení v ČR i zahraničí
POŽADAVKY: SOU / SŠ vzdělání v oboru elektrikář, elektromechanik
" platná vyhláška č. 50, § 6
" svědomitost, samostatnost, pečlivost
" zájem o moderní technologie
" ochota pracovat v třísměnném provozu
" ŘP sk. B
NABÍZÍME: 7,5 hodinová pracovní doba
" směnné příplatky - za odpolední směnu 25 Kč/hod., za noční směnu 40 Kč/hod.
" 13. mzda ve výši 100 % měsíční mzdy
" pravidelné navyšování mezd
" 5 týdnů dovolené
" odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc
" příspěvek na stravování
" příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
" příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
" bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč
" příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím
" podpora volnočasových aktivit
" firemní akce
KONTAKT: telefonicky (PO - ČT 7.00 - 15.00 hodin, PÁ 7.00 - 14.00), e-mailem, osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku)