Chovatel/ka zvířat - všeobecný chovatel/ka

Pracovní místo ( Chovatel/ka zvířat - všeobecný chovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: ZOO Ostrava
Minimální stupeň vzdělání: středoškolské vzdělání s maturitou (podmínka), vystudované obory blízké jsou výhodou (speciální chovy, škola veterinární, zemědělská aj.), výhodou jsou vlastní chovatelské zkušenosti, nutná je základní orientace v problematice. Jazyková vybavenost (angličtina, němčina) a práce s PC jsou výhodou. Absolventi s titulem Bc. v daných oborech rovněž splňují kritéria. Práce však zahrnuje činnosti těžšího manuálního charakteru
Jiné nutné požadavky:
S ohledem na vysokou odbornou náročnost a práci s ohroženými druhy živočichů požadujeme flexibilitu, vysoké nasazení a schopnost pracovat v pracovních kolektivech. Jedná se o fyzicky náročnější práci. Pracovní doba (předem zahrnuta v harmonogramu) zohledňuje nutnost trvalé péče o zvířata (zahrnuje tedy víkendy a státní svátky), a je různá během roku v závislosti na ročním období (7, 8 nebo 9 hodin).
Nabízíme: mimořádně zajímavou práci se zvířaty, možnost dále se vzdělávat a odborně růst, nabízíme práci v dobrém kolektivu a možnost podílet se na rozvoji Zoo Ostrava.

Přihlášky s životopisem, prosím, zasílejte nejpozději do 17.5. do 15:00 hodin na e-mailovou adresu prace@zoo-ostrava.cz.

Termín výběrového řízení: středa 19.5.2021 v 8 hodin v Zoo Ostrava. Pozvánka (potvrzení účasti) Vám bude zaslána v odpovědi na Vámi zaslaný životopis e-mailem. Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. První kolo je formou písemnou testu - různými testy pro zájemce o pozici všeobecného chovatele. Po vyhodnocení a vyzvání uchazečů bude následovat druhé ústní kolo výběrového řízení.