Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Pracovní místo ( Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do týmu sociální služby Sociální rehabilitace MIKASA v Ostravě hledáme člověka na pozici poradce pro osoby s autismem.

Hledáme zapáleného pracovníka, který se nebojí výzev a práce s širší skupinou klientů od 7 let do dospělosti s vysokofunkčním autismem a Aspergerovým syndromem.

Jste aktivní, činný, flexibilní, máte dobré komunikační dovednosti, jste iniciativní?

Pak hledáme právě vás!!!

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání v oblasti psychologie, sociální práce či pedagogiky
- Empatický a vstřícný přístup, schopnost týmové spolupráce i samostatného plnění úkolů
- Zájem o problematiku PAS (zkušenost s touto cílovou skupinou vítána)
- Chuť naučit se něco nového (bez toho to nepůjde)
- Dobré komunikační dovednosti, samostatnost, tvořivost, flexibilitu (v práci s různorodými tématy a zakázkami)
- Zájem o další sebevzdělávání a rozvoj
- Znalost práce s PC na velmi dobré úrovni

Výhodou:
- Započatý, probíhající nebo ukončený terapeutický výcvik
- Praxe v oblasti práce s dětmi či dospělými s autismem, s rodinným systémem
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:
- Smysluplnou a zajímavou práci
- Příjemný pracovní kolektiv a podpůrné vedení
- Supervize
- Plný pracovní úvazek
- Mzdové ohodnocení ve výši 26 000 Kč / měsíc a odměnový systém
- 25 dní dovolené

Vaše životopisy s motivačním dopisem zasílejte emailem: reditel@mikasazs.cz.

Další případné informace podá PhDr. Michal Panáček, PhD., kontakt: reditel@mikasazs.cz

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: červen 2021