*SKLADOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - CHLADÍRENSKÝ A MRAZÍRENSKÝ SKLAD

Pracovní místo ( *SKLADOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - CHLADÍRENSKÝ A MRAZÍRENSKÝ SKLAD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO 83443. Osobní kontakt po tel. domluvě tel.: 739 000 357 nebo email personalnipv@hopi.cz. Místo výkonu práce: Háj č.p. 328.
PD: Po-Pá 6-14, 14-22, 22-6 hod.
Náplň práce: ruční manipulace (manipulační vozík) se zbožím.
Požadavky: perfektní zdravotní stav, zvedání břemen - muži: časté 30 kg, občas 50 kg, ženy: časté 15 kg, občas 20 kg. Schopnost pracovat ve směnném provozu, noční směny, schopnost pracovat na chladírenském skladě, mrazírenském skladě. Příplatky za práci v nepříznivých podmínkách (mrazírna, chladírna). Bližší informace při osobním pohovoru.