ŘIDIČ VZV - EKONORISTA - SKLADNÍK - MANIPULANT

Pracovní místo ( ŘIDIČ VZV - EKONORISTA - SKLADNÍK - MANIPULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Bánskobystrická 114/26, 460 08 Liberec 8
Náplň práce: Zavážení výrobních a balících linek, příjem a expedice materiálu, úklid pracoviště, starat se o svěřenou techniku.
Požadujeme: Spolehlivost a samostatnost; Aktivní přístup k práci, pracovitost, poctivost; Řidičský průkaz sk. B výhodou, není nutný; Řidičský průkaz na VZV (platné nebo Vám zajistíme opakované školení); Praxi min. 1 rok na VZV; Bydliště v Liberci a okolí.
Nabízené výhody: měsíční odměny, stravenkový paušál
Hlásit se osobně na adrese: GALL s.r.o., Hala M1, čas dle telefonické dohody, volat od 09.00 do 14.00 hodin nebo se hlásit e-mailem.