Asistent/ka manažera kvality

Pracovní místo ( Asistent/ka manažera kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Eviduje servisní úkony do systému
Denní komunikace se zákazníkem - telefonická i mailová
Zadává objednávky na náhradní díly
Fakturuje za provedené práce
Vytváří cenové nabídky na atypické produkty a servisní úkony
Poskytuje technické poradenství zákazníkům
POŽADAVKY:
SŠ vzdělání
Znalost práce na PC - MS Office
Znalost AJ,NJ - výhodou
Technické myšlení, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
Znalost obchodní korespondence výhodou
NABÍZÍME: Flexi pasy, příspěvky na obědy, jazykové kurzy na pracovišti, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky.
KONTAKT: osobně (Třebařov 160), e-mailem, telefonicky (6:00-14:30)