zástupce/kyně mistra výroby

Pracovní místo ( zástupce/kyně mistra výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s mistrem řízení a organizace práce na svěřeném úseku, kontrolní činnost (uspořádání pracoviště, dodržování pracovních a technologických postupů, dodržování prac.doby), zaškolování zaměstnanců na pracovišti, vedení příslušné dokumentace, zpracování docházky, sledování dodržování zásad kvlity, BOZP na pracovišti atd.
POŽADAVKY: SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou, základní znalost ISO norem, organizační a komunikační dovednosti, ochota pracovat v nepřetržitém provozu
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, cafetérie, odměny při pracovních jubileích, společenské akce, možnost profesního rozvoje atd.
KONTAKT: telefonicky (pondělí - pátek neomezeně)