Obsluha CNC ohraňovacího lisu

Pracovní místo ( Obsluha CNC ohraňovacího lisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: strojní záměčníci
ohýbání plechových dílů a výpalků na ohraňovacím lisu
požadujeme:
znalost výkresové dokumentace, flexibilitu, spolehlivost
praxe na obdobné pozici výhodou, vhodné i pro absolventy,
uchazeče zaškolíme
Zaměstnanecké výhody:
zázemí rodinné firmy, příjemné pracovní prostředí v moderním provozu, klimatizovaná výrobní hala, dobré platové podmínky, odměna za 100 % docházku až 10 000 Kč ročně, pět týdnů dovolené, placené přesčasy i práce o víkendech, příspěvek na dopravu od vzdálenosti 15 km,
zvýhodněné firemní stravování - oběd za 19 Kč
Nástup od 1.5.2021. Mzda: 150,- až 180,-Kč/hod.
Kontakt:Cibulka Jiří, tel.: 602 182 723, e-mail: cibulka@kovosykora.com
První kontakt osobne na provozovně, telefonicky nebo e-mailem po - pá od 6:00 do 14:30 hod.
Místo výkonu práce: KovoSýkora s.r.o., Zalánská č.p. 95, Rožmitál pod Třemšínem