Autolakýrnici - nástupní bonus 30.000,- Kč

Pracovní místo ( Autolakýrnici - nástupní bonus 30.000,- Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 29.04.2021 a: 31.05.2021 AUTOLAKÝRNÍK - nástupní bonus 30.000,- Kč. Nástup možný ihned.
Vaší hlavní náplní práce bude provádění kompletního procesu lakování vozidel a zajišťování přípravných prací před lakováním. Dále vyhledávání kódu barvy/coloristika a příprava vzorků barvy.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• SOU – vyučení v oboru
• praxi v oboru
• řidičský průkaz sk. B
• spolehlivost, samostatnost a loajalitu
• trestní bezúhonnost
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
• nástupní bonus 30.000,- Kč
• práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
• zázemí moderní, prosperující společnosti
• osobní rozvoj a další vzdělávání
• odpovídající platové ohodnocení a benefity
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na stravování.
Kontakt: Marie Košíková, e-mail: kariera@autoklever.cz