Svářeč

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 23.8.2023
První kontakt písemný na e-mail: hr-sro@assmont.com
PRACOVNÍ DOBA:
- třísměnný provoz
06:00 - 14:00 hod
14:00 - 22:00 hod.
22:00 - 06:00 hod.
POŽADUJEME:
- Platný svářečský průkaz + platné kvalifikace (certifikáty) minimálně:
- ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s12 PF ss nb
- ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t10 PF ml.
- praxe svařování min. 1 rok; dlouholetá praxe v oboru technologií svařování ocelových konstrukcí výhodou,
- schopnost čtení výkresové dokumentace dle ČSN nebo ISO norem,
- samostatnost, flexibilita, komunikativnost,
- znalost NJ/AJ výhodou, ale není podmínkou,
- průkaz VZV výhodou, ale není podmínkou.
NABÍZÍME:
- HPP na dobu neurčitou v dynamicky rozvíjející se společnosti,