Stolaři - obsluha CNC pily a CNC olepovačky

Pracovní místo ( Stolaři - obsluha CNC pily a CNC olepovačky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Z: 27.4.2021.a: 12.5.2021. Místo výkonu práce Jerlochovice 120. Osobní kontakt na adrese firmy od ÚT do PÁ od 6:00 hod. do 16:00 hod.
Obsluha CNC velkoplošné pily a olepovačky dílců.Pracovní náplní na této pozici vrtání a olepování nábytkových dílců postelí, válend, skříní,...
Požadujeme, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, vzornou pracovní docházku, pořádek na pracovišti.
Pracujeme 4 dny v týdnu (út - pá - 4 x 10 hodin).
Nabízíme práci v přátelském kolektivu, zaškolení, možnost profesního rozvoje a mzdový růst v dynamicky rozvíjející se firmě. Nástupní plat 24 tis.Kč / měs. Po zaučení, tzn. zvládnutí samostatné práce se mzda postupně zvyšuje na 30 tis. Kč/ měs.
Kontakní osoba: Hellebrand, telefonicky od ÚT do PÁ od 6:00 hod. do 16:00 hod. na čísle 731184212, e-mailem: richterova.jitka@seznam.cz