VYCHOVATEL/KA - VYSOKOŠKOLSKÉ vzdělání

Pracovní místo ( VYCHOVATEL/KA - VYSOKOŠKOLSKÉ vzdělání ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zašlete na e-mail: domov@ddplumlov.org. Více informací poskytne ředitel Mgr. Kratochvíl na tel. 736 488 088. Pracovní doba: nepřetržitý provoz, pracovní doba dle rozpisu směn. Pracoviště: Konice
Vychovatel ve školském zařízení pro výkon ústavní výchovy dle zákona č. 563/2006 Sb. § 16 odst. 2 : Vychovatel, který vykonává přímou pedagogickou činnost ve školském výchovném a ubytovacím zařízení nebo v jeho oddělení zřízeném pro děti a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, ve školském zařízení pro výkon ústavní výchovy nebo ochranné výchovy, nebo ve středisku výchovné péče, získává odbornou kvalifikaci
a) vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku,
b) vyšším odborným vzděláním získaným ukončením akreditovaného vzdělávacího programu vyšší odborné školy v oboru vzdělání zaměřeném na speciální pedagogiku, nebo
c) vzděláním stanoveným pro vychovatele podle odstavce 1 a vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na speciální pedagogiku.
Požadujeme: ŘP sk. B, psychotesty
Nabízíme: 40 dní dovolená, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou