Business Development Manager v oblasti IT technologií

Pracovní místo ( Business Development Manager v oblasti IT technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Kalvodova 1087/2, Ostrava - Mariánské Hory
1. kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- Identifikace a rozvoj obchodních příležitosti společnosti v oblasti ICT.
- Příprava obchodních plánů, marketingové strategie.
- Realizace obchodních plánů, návštěvy u klientů, návrhy řešení.
- Rozvoj stávající dodavatelské struktury, hledání nových produktů a služeb v oblasti ICT bezpečnosti.
- Návrh strategie pro vstup na nové trhy a propagace nových výrobků.
- Interní spolupráce s obchodním a nákupním oddělením.
- Sledování průběžných výsledků a plnění plánu vzhledem k situaci na trhu.

Požadavky:
- VŠ vzdělání technického směru.
- Praxe min. 5 let.
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti.
- Dobrá znalost a orientace v oblasti síťových prvků, Firewall, VLAN, centrálně řízené Wi-Fi sítí, serverových OS Microsoft a dalších znalostí v oblasti ICT.
- Znalost marketingu v oblasti sociálních sítí, schopnost tvorby kampaní.
- Organizační schopnosti a obchodní dovednosti.
- Flexibilita, smysl pro týmovou práci, samostatnost a pečlivost.
- ŘP sk. B - aktivní řidič.
- Psaná i mluvená angličtina na dobré úrovni min. B2.

Zaměstannecké výhody:
- Zázemí úspěšné české společnosti s téměř 25letou historií.
- Perspektivní práci a zázemí stabilní společnosti.
- Možnost seberealizace a profesního rozvoje.
- Práci na hlavní pracovní poměr.
- Dobré platové ohodnocení včetně odměn dle dosažených výsledků.
- Notebook, mobilní telefon.
- Nástupní mzda 45 000 - 60 000 Kč dle praxe a zkušeností.

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, zašlete prosím Váš životopis s průvodním dopisem pod z