Mechanik/mechanička opto-elektronických přístrojů

Pracovní místo ( Mechanik/mechanička opto-elektronických přístrojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Montáž elektromechanických a optomechanických sestav v tzv. čistých prostorech (v overalu, rukavicích a roušce), obsluha strojních zařízení, balení materiálu a produktů

Požadavky:
Technické myšlení, orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost pro jemnou práci s drobnými komponenty, znalost práce na PC, výhodou SOU technického směru

Nabízíme:
odměny, bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a kafeterii, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit - kontaktní osoby paní Lucia Valentová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@meopta.com;
- osobně na adrese místa výkonu práce/recepce: dne 6.5.2021 od 10,30 do 11,30hod. nebo dne 20.5.2021 od 10,30 do 11,30hod.

Místo výkonu práce: Meopta - optika, s.r.o., Kabelíkova č.p. 2682/1, 750 02 Přerov 2