Přípravář výroby - skladník/skladnice

Pracovní místo ( Přípravář výroby - skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Veselka 16, Olbramovice
Koordinace návozů s mistry na základě výrobního plánu. Příprava, převážení dílů mezi skladovými prostory. Zakládání polotovarů na palety dle skladového systému a dodržování pravidel pro výdeje a převozy. Základní práce s výkresovou dokumentací pro správné dohledání správného svařence, polotovaru. Úzká spolupráce s mistrem při řešení chybějících dílů. Vytváření systémového skladového hospodářství do přehledného uspořádání s cílem snadné dohledatelnosti polotovarů a svařenců. Výhodou bude vzdělání technického zaměření ideálně se zaměřením na montáž strojů.
Požadujeme: základní dovednost čtení výkresů pro správné dohledávání polotovarů pro další zpracování. Smysl pro pořádek a systém v organizování uskladněných polotovarů výroby, snadná dohledatelnost. Schopnost pracovat v týmu s mistrem a svářeči k zajištění plynulosti výroby. Odpovědnost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, schopnost hledat nová řešení neřešitelných situací.Obsluha VZV, obsluha jeřábu.
Nabízíme: finanční bonusy za práci bez absence. Dotované stravování v areálu firmy. Zajištěný pitný režim a mnoho dalších výhod. Vřelé uvítání a nápomocné ruce celého týmu.
První kontakt: e-mailem