Hlavní účetní neziskové organizace

Pracovní místo ( Hlavní účetní neziskové organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co požadujeme:
o vzdělání VŠ, VOŠ nebo SŠ v oborech zaměřených na ekonomiku. Praxe v NNO výhodou.
o orientaci ve fungování NNO, v dotačních programech, zkušenost s vyúčtováním evropských projektů výhodou
o schopnost zpracovat daňové přiznání
o dovednost tvořit účetní směrnice, statistiky, výkazy, znalost práce na PC a s internetem
o samostatnost, odpovědnost, rozhodnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost, férovost
o aktivní přístup k práci, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, loajalitu
o trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B
o ochotu pracovat v církevní organizaci a respekt k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu

Co nabízíme:
o zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
o možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje
o práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu a zaškolení
o velkou míru samostatnosti a odpovědnosti
o možnost seberealizace a podíl na rozvoji organizace
o benefity organizace - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba aj.

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce:
o komplexní vedení a zodpovědnost za účetnictví NNO
o zpracovávání monitorovacích zpráv a vyúčtování dotací, grantů a evropských projektů
o příprava podkladů pro tvorbu rozpočtů a pro žádosti o dotace
o zpracovávání statistik, výkazů, příprava podkladů pro audity a kontrolními orgány
o zpracovávání účetních směrnic, metodik, evidencí, statistik, smluv
o zpracovávání dat pro finančního manažera a donátory pro sledování cash – flow
o fakturace, komunikace s úřady, dodavateli, institucemi

Místo výkonu práce: Moravská Třebová
Předpokládaný nástup: 1. 6. 2021,