Skladník - interní manipulant

Pracovní místo ( Skladník - interní manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fyzicky náročnější práce - manipulace s těžkými břemeny

Náplň práce:
zásobování pracovišť materiálem, polotovary a hotovými výrobky, příprava a kompletace obalového materiálu, průběžný odvoz hotových výrobků a polotovarů z výroby a příprava k zaskladnění, odvoz nepotřebného materiálu a prázdných obalů z výroby, odvoz materiálu k drcení z jednotlivých pracovišť do určené zóny, odvoz vybraných druhů odpadů z pracovišť a jejich uložení do příslušných sběrných nádob, péče o dopravní park, používaný při výkonu činnosti, zajišťování či inicializace odstranění zjištěných závad

Požadavky:
minimálně vyučení (strojírenský obor - výhodou); zkušenosti s řízením manipulač. vozíku s plošinou, průkaz na VZV - výhodou; praxe z obdobné pozice v automobilovém průmyslu - výhodou; ochota pracovat ve třísměnném pracovním režimu; fyzická zdatnost

Nabízíme:
Základní smluvní měsíční mzdu dle dosažené kvalifikace, až 3.500 Kč prémií měsíčně (od začátku trvání prac. poměru), příspěvky na dojíždění do zaměstnání + svozový autobus po trase Přerov – Prosenice - Lipník n/B - Slavíč - CTPark Hranice, peněžitý příspěvek na stravování, po roce trvání prac. poměru zapojení do systému zaměstnanec. benefitů dle vlastního výběru, náborový příspěvek 10 000 Kč

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: j.cesalova@etimex.global;
- telefonicky (v pracovní dny 09,00 - 13,00hod.) na čísle 581 644 552 - Ing. Jana Česalová