Skladník - řidič

Pracovní místo ( Skladník - řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Karásková Dagmar, tel.: 775 228 788, e-mail: dagmar.karaskova@kokiska.cz
Nabízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme desátým rokem.

V současné době hledáme kolegu do skladu. Jedná se o denní naskladnění zboží, vyzvednutí objednaného zboží u dodavatele, dovoz do našeho skladu, zabalení a vyskladnění zboží pro konečné zákazníky dle objednávek a odeslání poštou.
Jedná se o osmihodinovou pracovní dobu.

NABÍZÍME:
stabilní pozici s možností profesního růstu
po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
přátelský mladý kolektiv
možnost seberealizace
práce v Karlových Varech

POŽADUJEME:
řidičský průkaz skupiny B
základní rozhled v oblasti skladového hospodářství
umění komunikovat s lidmi
spolehlivost a čestnost
ochota učit se novým věcem
orientace na výkon, práce pro firmu