VEDOUCÍ VÝROBY - PRAŽÍRNA KÁVY

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBY - PRAŽÍRNA KÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Zdenka Hegarová, životopis zašlete na e-mail: zdenka@labohemecafe.eu. Zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.
SŠ vzdělání s odpovídající praxí nebo VŠ ekonomického, chemického nebo potravinářského zaměření výhodou, dobrá znalost výrobních procesů a vedení skladů podmínkou, zkušenost s vedením pracovního kolektivu podmínkou, uživatelská znalost PC, komunikativní znalost AJ výhodou, dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti, smysl pro přesnost a důslednost, ŘP sk. B.
Náplň práce: odpovědnost za řízení, organizaci a koordinaci výroby dle stanovených plánů výroby, odpovědnost za zajištění potřebné zásoby materiálu pro výrobu dle plánů výroby, koordinace činnosti výroby a jednotlivých skladů v provozovně, zajištění hospodárného využívání materiálů, energií, výrobních a skladových kapacit a pracovních sil, zajištění plnění a vyhodnocování interních norem, platných předpisů a návrhy na jejich optimalizaci, práce na neustálém zefektivňování procesů (včetně návrhů na odůvodněné investice).
Nabízíme: zajímavou práci v atraktivním oboru a dobré pracovní a sociální zázemí expandující společnosti, vysokou možnost seberealizace a odpovídající finanční ohodnocení.