Klempíř

Pracovní místo ( Klempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
výroba a zpracování kovového materiálu - řezání, stříhání, nýtování

Požadavky:
Schopnost čtení výkresové dokumentace; Praxe s klempířskými výrobky - výhodou; Průkaz jeřábník - vazač a VZV - výhodou; Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
Roční odměna (13. plat); 23 dnů dovolené; Karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele; Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Zuzany Drozdové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: z.drozdova@astron.biz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na čísle 581 250 241;
- osobně (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na adrese: Astron Buildings s.r.o., Kojetínská č.p. 3228, 750 02 Přerov 2