Pracovníci ostrahy

Pracovní místo ( Pracovníci ostrahy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: pracovníci ostrahy
Vhodné i pro OZP.
Co profese obnáší:
pracovník vykonává ostrahu a kontrolu objektu, na vyžádání operátora PCO vyjíždí na střežené objekty a provádí kontroly vnitřních prostor objektu,řeší nenadálé situace a spolupracuje s operátorem, provádí administrativní úkony, zpracovává finanční hotovost a s doprovodem ji převáží do banky
Požadujeme:
ŘP sk. B podmínkou, výhodou zbrojní průkaz "D", fyzická zdatnost, bezúhonnost, směnný provoz.
Nabízíme:
dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti, HPP na dobu neurčitou, pravidelnou výplatu mzdy, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, zázemí, uniformu, zaškolení, plánování směn individuálně
Požadujeme: schopnost zpracovat finanční hotovost u zákazníka
Nástup možný ihned. Mzda: 15 200 ,- Kč + příplatky
Kontakt: Břicháčková Radka, tel.: 605 270 026, e-mail: personalni.schwarz@seznam.cz
Zasílejte své životopisy na uvedený e-mail. První kontakt telefonicky po - pá od 8:00 do 15:00 hod., e-mailem.
Místo výkonu práce: SCHWARZ s.r.o."Zahradní Sedlčany, Zahradní č.p. 1242, Sedlčany