UČITEL / UČITELKA - anglického a českého jazyka

Pracovní místo ( UČITEL / UČITELKA - anglického a českého jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného úvazku. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby zdravotně postižené a absolventy/absolventky.
Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Možnost dalšího přivýdělku účastí na projektech, vedením kroužků, třídnictvím atd.

Náplň práce: výuka anglického a českého jazyka

Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, bezúhonnost, vstřícnost a ochota, zájem o učitelskou profesi. Praxe a pedagogické vzdělání výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport, podporu kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání.

V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu maslikiewiczovaj@spsow.cz.
S vybranými uchazeči budou následně sjednány pohovory.