Referentka odbytu

Pracovní místo ( Referentka odbytu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 16.4.2021. Místo výkonu práce Jerlochovice. Osobní kontakt na adrese firmy Jerlochovice 120 od ÚT do PÁ od 6:00 hod. do 16:00 hod.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu,zaškolení,možnost profesního rozvoje a mzdový růst v dynamicky rozvíjející se firmě.Pracvoní náplní na této pozici je telefonická a e-mailová komunikace v českém jazyce,tisk objednávek z e-shopu,dod.listů,nákl.listů a faktur,zpracování podkladů pro expedici a komunikace se zákazníky. Po zaškolení a přechod na samostatnou práci se mzda zvýší cca 37 tis./měs. Pracujeme 4 dny v týdnu út-pá (4x10h).
Požadujeme SŠ vzdělání,znalost práce na PC, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, vzornou pracovní morálku a komunikační schopnosti
Kontaktní osoba: Hellebrand, telefonicky kontakt od ÚT do PÁ od 6:00 hod. do 16:00 hod. na čísle 731184212, e-mailem: richterova.jitka@seznam.cz