Výrobní přípravář

Pracovní místo ( Výrobní přípravář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- technická a výrobní příprava stavby v souladu s projektovou dokumentací, smlouvami o dílo, rozpočtem, harmonogramem a předpisy společnosti
- poptávka subdodavatelů stavby
- sestavení dodavatelského systému stavební zakázky
- kontrola a revize nákladů stavby
- úzká komunikace se stavbyvedoucím a vedoucím projektu stavby
- účast na kontrolních dnech
- vyhodnocování a oceňování víceprací/méněprací
Požadujeme:
- SOU či SOŠ stavebního směru
- praxe v oboru výhodou (vhodné i pro absolventy)
- autorizace výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- časová flexibilita, organizační a komunikační schopnosti
- znalost AJ nebo NJ výhodu
- uživatelská znalost MS office, znalost AutoCAD výhodou
Nabízíme:
- vzdělávací programy, školení
- profesní růst
- služební vůz i do osobního užívání, zvýhodněné ceny za PHM
- služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif
- stravenkový paušál
- 13. a 14. plat v případě splnění ekonomického plánu
První kontakt emailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 15:00 hod.