MECHANIK PNEUSERVISU

Pracovní místo ( MECHANIK PNEUSERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Kurečková Pavla, tel.: 601 305 154, životopisy zasílejte na email kariera@hagemann.cz

Požadujeme
- vyučení v oboru automechanik nebo jemu příbuzném odvětví
- praxe výhodou
- ŘP sk. B
- spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci.

Nabízíme:
- Smlouva na hlavní pracovní poměr
- Nástupní mzda od 180 Kč/h podle zkušeností
- Pouze ranní směny v příjemné době od 6:00 do 14:30
- Nastoupit můžete ihned nebo po domluvě
- Pracovat budete v přátelském prostředí na adrese Krnovská 117, 747 07 Opava

Náplní práce
- Doporučení nejvhodnějšího tipu a druhu pneumatik pro jednotlivá motorová vozidla
- Demontáž a montáž pneumatik na ráfky kol
- Vyvážení kompletního kola a jeho montáž na nápravu vozidla
- Rozlišení poškození na pneumatikách vzniklých provozem či vinou výroby
- Posouzení stavu pneumatik pro opravu
- Opravení zjištěných závad pneumatik
- Diagnostika závad na elektronické signalizaci poklesu tlaku v pneumatikách