prodejce/prodejkyně a obsluha zákazníků na prodejním skladu

Pracovní místo ( prodejce/prodejkyně a obsluha zákazníků na prodejním skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Žatec. Volyňských Čechů 3130
Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s.., hledá vhodného uchazeče na pozici Prodejce a obsluha zákazníku na prodejním skladu.
NÁPLŇ PRÁCE:
- prodejce na skladu s dřevařskými materiály pro truhláře, tesaře a konečné zákazníky
- komunikace se zákazníky, obsluha
- vytváření prodejních dokladů (obsluha PC)
- příjem/výdej a skladování zboží
- spolupráce při inventarizaci skladových zásob

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání
- praxe v oboru truhlář/tesař výhodou
- příjemné vystupování a komunikativnost
- spolehlivost, samostatnost
- chuť pracovat a zdokonalovat se
- praxe s prodeje a obsluhou na prodejních skladech
- znalosti dřevěných materiálů - stavební řezivo/deskové materiály
- znalost práce na PC
- obchodního a týmového spolupracovníka
- výpis z rejstříku trestů
- ŘP skupiny B
NABÍZÍME:
- platové ohodnocení závislé na výkonu a kvalitě obsluhy
- zázemí silné stabilní české společnosti
- zaměstnanecké výhody
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění
V případě zájmu zasílejte svůj životopis s průvodním dopisem na adresu holmanova@drevocentrum-as.cz