Kuchař - kuchařka

Pracovní místo ( Kuchař - kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Mladá, rozvíjející se česká firma hledá nového člena týmu na pozici kuchař/kuchařka. Máš zkušenosti s vařením, baví tě práce s jídlem a jsi zodpovědný? Hledáš stabilní zaměstnání a je pro tebe důležitý dobrý pracovní kolektiv? Pokud ano, tak jsi možná právě Ty tím dalším členem, který se bude podílet na výrobě skvělých produktů, na rozvoji firmy a na spokojenosti našich zákazníků.
Pracovní náplň:
- vření/příprava surovin
- kompletace produktů
- zastoupení hlavního kuchaře
- občasná práce s těžšími břemeny
Požadujeme:
- smysl pro týmovou práci
- čistota, pečlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup
- praxe na obdobné pozici
- potravinářský průkaz
- ŘP - B, aktivní řidič
Nabízíme:
- přátelské pracovní prostředí
- jednosměnný provoz - ranní směny
- práce s unikátní technologií sušení potravin
- odpovídající platové podmínky vč. bonusů (multisport karta, slevy na Outdoor vybavení, slevy na firemní výrobky atd.)
- práce v Trutnově
- volné víkendy a svátky
- možnost Multisport karticky
- slevy na outdoor oblečení
V případě zájmu zasílejte svůj životopis na jobs@adventuremenu.cz a napiš nám.
Tel. kontakt možný od 8.00 - 14.00 hodin.