TESAŘ/PRACOVNÍK DŘEVOVÝROBY

Pracovní místo ( TESAŘ/PRACOVNÍK DŘEVOVÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Kavyl spol. s r.o., hledá TESAŘE/PRACOVNÍKA DO DŘEVOVÝROBY na hlavní pracovní poměr.
Požadujeme:
- vzdělání nebo praxi v oboru výhodou, ne podmínkou (lze zajistit potřebné zaučení)
- řidičský pr. sk. B
- manuální zručnost a pečlivost
- aktivní přístup k práci, spolehlivost, bezúhonnhost
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- zajímavou a různorodou práci
- cestovní náhrady, zaměstnanecké benefity
Pracoviště: Mohelno a zakázky firmy
Nástup dle dohody
Kontakt: tel.730 150 391 od 8,00 - 15,00 hod., e-mailem rousova@kavyl.cz nebo osobně po předchozí domluvě.