VEDOUCÍ DOPRAVY A TECHNICKÉHO ZABEZPEČENÍ

Pracovní místo ( VEDOUCÍ DOPRAVY A TECHNICKÉHO ZABEZPEČENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky - vzdělání: vyšší odborné popřípadě úplné středoškolské - strojírenské, případně dopravní obory vítány , řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC (Office)
Praxe: alespoň 3 roky v oboru, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
Stručná charakteristika:
- sleduje stav strojního parku
- zpracovává a sumarizuje požadavky na provádění oprav a modernizaci strojů a zařízení
- sestavuje rozpočty a sleduje náklady
- zodpovídá za provádění pravidelných technických kontrol strojního a vozového parku závod - zajišťuje revize vozidel, mechanizmů a strojního vybavení, odpovídá za hlášení škody či havárie způsobené provozem motorových vozidel
- vykonává funkci metrologa závodu
- odpovídá za provoz GPS systému a kontroluje jeho funkčnost
- vede komplexní evidenci odpadového hospodářství za celý závod
- vede agendy spojené s výkonem funkce
Platové podmínky: platová třída 10 - od 21 000,- Kč + příplatek za vedení, po zkušební době osobní příplatek, po celkovém zapracování předpoklad cca 35 000,- Kč hrubého
Benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, stravenky v hodnotě 100,-Kč, příspěvek z FKSP
Termín předpokládaného nástupu: ihned
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: brom@susjk.cz do 25. 4. 2021 nebo na adresu: 370 10 České Budějovice, Nemanická 2133/10