Administrativní pracovník a prodejce na prodejním skladu v Medlešicích u Chrudim

Pracovní místo ( Administrativní pracovník a prodejce na prodejním skladu v Medlešicích u Chrudim ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Medlešice č.p. 109, Chrudim, 538 31 Medlešice
Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici Administrativní pracovník a prodejce na prodejním skladu v Medlešicích u Chrudimi.
NÁPLŇ PRÁCE: prodejce na skladu s dřevařskými materiály pro truhláře, tesaře a konečné zákazníky, komunikace se zákazníky, obsluha, vytváření cenových nabídek, vytváření prodejních dokladů (obsluha PC), evidování příjmových dokladů a zadávání do systému jako podklad pro účetnictví, příjem/výdej a skladování zboží, inventarizace skladových zásob
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, příjemné vystupování a komunikativnost, spolehlivost, samostatnost a nasazení, znalost práce na PC, praxe a zkušenosti ze základů účetnictví, obchodního a týmového spolupracovníka, chuť pracovat a zdokonalovat se, řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME: platové ohodnocení závislé na výkonu a kvalitě obsluhy, zázemí silné stabilní české společnosti, zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění
V případě zájmu zasílejte svůj životopis s průvodním dopisem na adresu stovickova@drevocentrum-as.cz
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.