Pracovník/pracovnice na výdej obědů a na úklid

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice na výdej obědů a na úklid ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Železniční č.p. 84/1, 779 00 Olomouc 9.
Zaměstnání na dobu určitou do 31.12.2021 s možností prodloužení.
Požadujeme:

- výhodou praxe v oboru pohostinství
- pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- schopnost spolupracovat v rámci kolektivu

Pracovní doba: 6,30 - 14,30 hod.
Zam. výhody: Pravidelné prémie a osobní ohodnocení, mimořádná roční odměna (13.plat), příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, benefit 5.000,- Kč po uplynutí zkušební doby, podnikové stravování, vlastní rekreační zařízení.

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.