Controller

Pracovní místo ( Controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 16.4.2021- osobní kontakt Tawesco 12-12:30 hod, s sebou strukturovaný životopis
Popis pracovní pozice:
kalkulace a vyhodnocování sazeb a jejich optimalizace, zodpovědnost za kalkulační vzorec cen společnosti
kalkulace výrobků a jejich vyhodnocování, tvorba metodiky nákladových cen, nastavování a operativní změny podle vývoje materiálních, personálních a jiných nákladů, vč. promítnutí cenových změn do výrobků, služeb
příprava kalkulací pro získání zakázek vč. jejich vyhodnocení v čase a srovnání se skutečností
příprava návratnosti investic a jejich vyhodnocování vč. vyhodnocování v čase se srovnáním se skutečností, příprava rozpadů kalkulací dle požadavků zákazníků
sledování a vyhodnocování rentability výrobků a zákazníků, příprava odchylkových analýz (marže, krycí příspěvky)
sledování a vyhodnocování vícenákladů s určením příčiny a návrhem nápravných opatření
sledování vyhodnocování úspor v návaznosti na potenciál kontinuity
Požadujeme:
VŠ vzdělání (nejlépe v ekonomickém směru)
orientace v číslech
znalost využívání IS/ICT/BI, ekonomiky podniků, principů hospodaření, tvorby hospodářských výsledků
znalost ekonomických ukazatelů, jejich vyhodnocování, znalost controllingových nástrojů
znalost tvorby kalkulací, rozpočtů, rozvahy, výsledovky, cashlow = finanční plánování (roční a měsíční plány společnosti, forcasty)
dobré komunikační dovednosti, zodpovědnost a samostatnost
znalost práce na PC - excelentní znalost Excel (funkce, makra, databáze)
řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
Silné zázemí české rodinné firmy.
Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, dotované stravován