OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝSTUPNÍ KONTROLY POLYESTEROVÉ TKANINY

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝSTUPNÍ KONTROLY POLYESTEROVÉ TKANINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hujíčková, tel.: 582 303 224, nebo paní Borsiczká, tel.: 582 303 226 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: personalni@ttce.toray.cz. Pracovní doba: Po-Pá ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod. Pracoviště: Průmyslová 4, Prostějov.
Požadujeme: SOU s výučním listem, základní znalost práce na PC, manuální zručnost, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, pracovat ve směnném režimu.
Náplň práce: výstupní kontrola polyesterové tkaniny, označování a evidence případných vad, manipulace s vysokozdvižným vozíkem, jednoduché šití na šicím stroji.
Nabízíme: 25 dní dovolené, pracovní poměr na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou, obědy v závodní jídelně za 10 Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.