Technický pracovník

Pracovní místo ( Technický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou se zaměřením na elektrotechniku, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), platné oprávnění pro činnost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice je výhodou, praxe v oboru zabezpečovacích nebo komunikačních technologií vítána, oceníme i zájem o tyto obory, vhodné též pro absolventy.
Zařazení do 9. platové třídy, nástupní plat v závislosti na délce započitatelné praxe
Nabízíme
200 hodin dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, ubytovna v místě pracoviště, nájemní byty v Mimoni, ve Stráži p. R. a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, bezplatné využití posilovny, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, odměny při životním a pracovním výročí, příspěvek z FKSP na rekreaci 10 000 Kč, kulturu, tělovýchovu a sport, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP 200 000 Kč, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, lékařská péče.
První kontakt mailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 6,30 hod do 15,00 hod.