Pracovník/ce ostrahy

Pracovní místo ( Pracovník/ce ostrahy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Soták Tibor, tel.: 724 044 117, e-mail: sotak@affectsro.cz
Hledáme invalidy pro ostrahu areálu v Stráži nad Ohří . Nepřetržitý provoz v režimu 12 hod.
Náplň práce: ostraha objektu zajištění vstupu vjezdu obchůzková činnost v nočních hodinách kontrola kamerových systému kontrolní obchůzky práce na PC obsluha vjezdové vrátnice vedení administrativy.

Požadujeme
- čistý TR
- odpovědnost
- spolehlivost
- minimálně vyučen

Nabízíme
- mzda 18 - 22.000 KČ/měsíčně + zákonné příplatky (noční, víkendové, svátky)
- pravidelné vyplácení záloh
- pracovní oděv, pracovní pomůcky
- osobní ohodnocení + odměny
- zázemí stabilní společnosti

V případě zájmu volejte od pondělí do pátku od 10:00 - 15:00 nebo zasílejte své životopisy na uvedený email. Do předmětu prosím pište Korunní. Děkuji