Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vedení komplexního účetnictví v souladu se zákonem o účetnictví a dalšími předpisy, zpracování měsíčních závěrek v určeném termínu, zpracování podkladů pro manažerské reporty, roční závěrka včetně závěrkových operací, měsíční příprava a zpracování DPH, přiznání k silniční dani, tvorba vydaných faktur v ERP sofwaru a jejich distribuce, managment pohledávek , spolupráce s FÚ, daňovými poradci a auditory, statistické reporty, příprava podkladů pro intrastat.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, minimálně 3 roky praxe na podobné pozici výhodou nikoli podmínkou, zkušenosti a praxe s účetním SW POHODA nutností, uživatelská znalost MS Office, pokročilá znalost MS Excel.
Jazyky: nutný český jazyk jako komunikační, angličtina výhodou.
Nabízíme: příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, jazykové kurzy, firemní akce.
Kontakt emailem.