VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE DLE § 109 A § 110 ZÁKONA 108/2006 SB.

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE DLE § 109 A § 110 ZÁKONA 108/2006 SB. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zákona 108/2006 Sb., trestní bezúhonnost, praxe v sociálních službách alespoň 4 roky
ztotožnění se s hodnotami charity a s její činností, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC, eQuip výhodou
- Pracovní náplň: přímá práce s uživateli dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a dále:
metodické vedení služby a celého týmu, tvorba metodických postupů, kontrolní činnost
odpovědnost za hodnocení a vzdělávání týmu pracovníků (návrhy odměn, hodnocení práce a spolupráce, plánování a realizace dalšího vzdělávání), vyřizování stížností klientů, řešení mimořádných situací ve spolupráci s vedením DMT, vedení pracovní porady
hodnocení kvality a způsobu poskytování služby, plánování cílů služby, výkaznictví
spolupráce na prezentaci služby
- Nabízíme: plný pracovní úvazek, základní mzdu ve výši 28 000,-, zázemí stabilní neziskové organizace, práci se smysluplným obsahem, čtvrtletní odměny, možnost dalšího odborného vzdělávání, pět týdnů dovolené, stravenkový paušál
- V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou
do 18. 4. 2021 na adresu: prihlaska3@charitahk.cz
následující dokumenty: strukturovaný životopis a motivační dopis, kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference
- O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni
Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové
V