Obsluha klientského centra

Pracovní místo ( Obsluha klientského centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obsluha klientského centra - vzdělání úplné střední odborné s vyučením i maturitou, pracoviště Lipno nad Vltavou, plný úvazek, zaměstnání na dobu neurčitou. Hrubá mzda od 23 000,--Kč do 26 000,--Kč. Vhodné i pro absolventy. Po domluvě možné i turnusové služby jinak jednosměnný provoz.
Náplň práce:
o komunikace se zákazníky na klientském centru
o podávání základních informací a reakce na případné dotazy
o uzavírání prodejních transakcí na služby (zboží) se zákazníky
o v případě potřeby doplňování propagačních materiálů na místa k tomu určená
o obstarávání hotovostní a bezhotovostní platby
o zajišťuje občasnou výpomoc na samoobslužných pokladnách

Požadujeme:
o znalost NJ či AJ na úrovni alespoň A2 (schopnost domluvit se s klienty)
o znalost práce na PC
o předchozí zkušenosti s prací se zákazníky výhodou
o spolehlivost a samostatnost
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování
o Firemní oblečení
o Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
o Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven
o Volný vstup do Aquaworld Lipno
o Skipas pro vlastní použití zdarma
Kontakt: Perníková Tereza, tel.: 721 713 685, e-mail: prace@lipnoservis.cz
Ověřeno: 15.4.2021