REFERENT/ REFERENTKA ODBORU ANALÝZ A PODPORY ŘÍZENÍ

Pracovní místo ( REFERENT/ REFERENTKA ODBORU ANALÝZ A PODPORY ŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup 1.6.2021 nebo dle dohody
- Náplň práce: koordinace datových vstupů a výstupů pro datový portál - sběr, správa a zveřejnění dat na datovém portálu, tvorba statistických a analytických výstupů; příprava datové a technické struktury portálu, tvorba aplikací a vizualizace dat; koordinace činností k aktualizaci a tvorbě nových datových sad v rámci otevřených dat, tvorba automatizace procesů přes Python API
- Požadujeme: vysokoškolské v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu (skupina oborů vzdělání - geoinformatika a informatika výhodou); znalost anglického jazyka (úroveň B1/B2)
- Uvítáme: zkušenosti s prací v oblasti geoinformatiky, tvorby aplikací, vizualizace dat, automatizace procesů pomocí skriptů, s databázemi SQL, znalost prostředí a práce s produkty ArcGIS; znalost HTML, CSS, JavaScriptu a UX designu výhodou

- Bližší informace k obsahu práce Vám podá Ing. Radmila Velnerová, vedoucí odboru analýz a podpory řízení, tel.: 495 817 334, mobil: +420 702 124 846, e-mail: rvelnerova@kr-kralovehradecky.cz
- Uzávěrka přihlášek je 30.04.2021 ve 14:00 hod.
(v této lhůtě musí být přihláška doručena Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje)
- Přihlášku v požadovanými náležitostmi zašlete na níže uvedenou adresu v zalepené obálce
s uvedením adresy podavatele, s označením čísla výběrového řízení a nápisem NEOTVÍRAT.

Královéhradecký kraj - Krajský úřad
Odbor kancelář ředitele KÚ - oddělení personální
VR_07_21
Pivovarské náměstí 1245
500 03 Hradec Králové
- Náležitostí při