IT technik

Pracovní místo ( IT technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 46, Bruntál
Vybraný kandidát bude zodpovídat za:

- databáze (Oracle, MSSQL) - instalace, záloha a obnovení, napojení na SQL dotazy
- uživatelskou správu, propojení na ostatní systémy (ORACLE, MSSQL)
- podpora desktop uživatelů
- programování aplikací pro PC
- podporu IT systému pro administrativu a výrobu
- vyhodnocování požadavků výroby na změny a spolupráci s ostatními závody OSRAM

Po kandidátech požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na IT nebo automatizaci
- znalost základů IT - instalace software, síťové nastavení, atd.
- znalost databází ORACLE nebo MSSQL
- znalost alespoň jednoho z následujících programovacích jazyků - Visual Basic, C#, C++
- znalost AJ/NJ písemně, znalost na komunikativní úrovni je výhodou
- vyhláška č. 50/1978 Sb. alespoň §6 je výhodou
- znalost programování PLC (Siemens/Beckhoff) výhodou
- zkušenost s podporou desktop uživatelů a výrobních systémů je výhodou
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, proaktivnost a pozitivní přístup k práci

Základní měsíční mzda:
25.000 - 30.000 Kč + roční cílové motivační odměny
Zaměstnanecké výhody: Roční bonusy, odměny za technické dovednosti, 25 dnů dovolené, Cafeterie (systém benefitů a odměn), odměny za zlepšovací návrhy, závodní stravování, dostupnost dojíždění, zázemí nadnárodní společnosti.

Hlásit se na e-mail r.bulova@osram.com nebo na tel. č. 724 105 185 /každý všední den od 10 do 15 hodin na uvedeném telefonickém kontaktu. Dle telefonického pohovoru budou zájemci pozvání na osobní pohovor./
Z : 15.4.2021