Procesní technik - pro Čínský trh

Pracovní místo ( Procesní technik - pro Čínský trh ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis náplně práce
- mapování výrobních procesů (komunikace s mateřskou společností v Číně)
- časování a sled jednotlivých výrobních a nevýrobních operací
- návrhy prostorového rozmístění výrobních operací
- sledování a zlepšování produktivity-efektivity výroby
- návrhy fixtur a pracovních pomůcek
- orientace v programování TV softwaru

Požadujeme
o VŠ Technického směru (TV a radio zaměření)
o znalost práce na PC (OS Windows na admin. úrovni + Office)
o Flexibilita, samostatnost
o Znalost čínského jazyka podmínkou, komunikace na denní bázi s mateřskou společností v Číně

Nabízíme: balíček zaměstnaneckých benefitů, závodní stravování, přátelské prostředí;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem.