ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE VOZŮ ŠKODA PLUS

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE VOZŮ ŠKODA PLUS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Dostálová, tel.: 582 345 611, životopisy zasílat na e-mail: dostalova@mechanikapv.cz. Pracovní doba: Po-Pá 1.týden 8:00-16:30 hod., 2. týden 9:30-18:00 hod. Pracoviště: Letecká 3753/2 Prostějov.
Požadujeme: základní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, komunikační dovednosti, zákaznický a profesionální přístup, ochota dále se vzdělávat, spolehlivost, zkušenosti z automobilové oblasti a financování výhodou, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: aktivní pomoc při prodeji ročních a ojetých vozů ŠKODA Plus, služeb a příslušenství ŠKODA AUTO.
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní společnosti, příjemný kolektiv, osobní rozvoj a další vzdělávání, benefity, zvýhodněné firemní stravování, slevy na firemní produkty a služby (servisní služby, pronájem vozidel, nákup vozidel), slevy na partnerské produkty (pojištění, financování).