Přípravář zakázek, rozpočtář

Pracovní místo ( Přípravář zakázek, rozpočtář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PŘÍPRAVÁŘ ZAKÁZEK, ROZPOČTÁŘ
Požadavky:
- SOŠ, SŠ s maturitou, - obor strojírenství, energetika
- praxe v oboru min. 5 let
- znalost cizích jazyků výhodou
- samostatnost, důslednost, časová flexibilita
- uživatelská znalost práce na PC
- vedení skupiny lidí
- technické myšlení a dovednost realizovat dle projektových dokumentací
- zodpovědný přístup k práci
- schopnost stimulace k vyšším anebo lepším výkonům
- ŘP skupiny B, řízení vozidla do míst realizací zakázek
Náplň práce:
- jednání a průběžná komunikace se zákazníky, příjem poptávek zákazníků
- tvorba kalkulací a nabídek, tvorba nabídky a výběrových řízení, následné zakládání zakázek do IS na základě smlouvy (objednávky)
- projektové monitorování průběhu vytvořených zakázek, spolupráce s oddělením konstrukce, nákupu a realizací (výroby), sledování dodržování termínů
- v případě potřeby projednávání změn původních požadavků zakázek se zákazníkem
- provádí kontrolu Věstníku veřejných zakázek a obdobných stránek a vyhledává vypsané VŘ vhodné pro společnost
- prezentace nabízených výrobků, prezentace základních informací k zákazníkovi
- zodpovídá dotazy potenciálního zákazníka a jeho hlavním cílem je úspěšně dokončený prodej nabízených zakázek (projektů)
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, pracovní poměr na dobu neurčitou, odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění), školení a další vzdělávání, nástup možný ihned, zvláštní odměny v rámci benefitů