SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vzdělání: SŠ,VOŠ,BC,VŠ

Požadavky:
-ukončené vzdělání v oboru zdravotně sociální pracovník či specializace v tomto oboru,
nebo vzdělání v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče-nutno absolvovat kvalifikační kurz zdravotně-sociální pracovník
-ověřené kopie nebo originál o dosaženém vzdělání
-platný výpis z rejstříku trestů
-doklad o zdravotní způsobilosti
-komunikační schopnosti, flexibilita, týmová spolupráce, profesionální přístup, znalost práce na PC

Nabízíme:
-pracovní pozice na pracovní úvazek 0,8 (tj. 32h/týden) doba neurčitá nebo DPČ či DPP
-umožnění pohyblivé pracovní doby
-stabilní platové podmínky, výše mzdy od 22.600 - 34290,-Kč dle dohody a praxe

5 týdnů dovolené, závodní stravování, včetně dalších benefitů a odměn dle Kolektivní smlouvy, sick days, zajištění bytu k trvalému užívání, možnost dalšího vzdělávání

Bližší informace:
Olga Šorfová, personální oddělení, tel.: 481 661 411,
email: olga.sorfova@nemjil.cz
Bc. Helena Hejduková, hlavní sestra, tel.: 481 661 410
email: helena.hejdukova@nemjil.cz

Tato pozice není podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

kontakt: e-mailem, telefonicky od 8:00 do 14:00 hod., osobně MMN a.s. nemocnice Semily, pondělí - pátek od 8:00 do 12:00 hod.,